Małe magazyny do wynajęcia

Sondaże z rynku nieruchomości Wrocław, Poznań, dokonane końcem minionego roku ujawniły, że najmniej atrakcyjnymi lokalami stały się kawalerki. Potrzeby konsumentów niewątpliwie się rozwijają. Także jeśli chodzi o nieruchomości Wrocław. Jak można to oszacować? Innymi słowy, świadczy to, że struktura mieszkań przystępnych w sprzedaży, a włączanych przez deweloperów na rynek, ulega widocznej modyfikacji w zeszłym dziesięcioleciu. Przy tym obserwuje się ograniczony do minimum wkład kawalerek w ogromnych aglomeracjach miejskich w kraju, w tym Wrocławiu. 

Takie znikome zainteresowanie kupujących, nieruchomościami o skąpym metrażu, spowodowane jest kwestiami jedynie praktycznymi. 


Małe mieszkanie to w wielu przypadkach tylko chwilowa sytuacja. A więc, czy zaleca się udzielać funduszów w coś, co jest tylko sytuacją przejściową? Popyt wyrasta aktualnie, zwłaszcza na oryginalne, kompaktowe mieszkania, które świadczą wyznaczoną liczbę pokoi, przy minimalnej przestrzeni mieszkania. Bardzo przychylnie wybierane są też mieszkania dwupokojowe. Bardzo istotną kwestią takich powierzchni jest autonomiczna wyodrębniona, sypialnia. 

To właśnie one są największą konkurencją dla przeciętnych kawalerek. Kawalerki zdobywane są przez odbiorców, których nie stać już na duży metraż. Najczęściej pozyskują je rodzice dla dzieci, które zaczynają studia, ale też poszczególne osoby starsze. Obecnie akces kawalerek w ofercie deweloperskiej to już jedynie strzępkowy odsetek wśród wszystkich sugerowanych nieruchomości Wrocław, jakimi dysponują się możliwi użytkownicy biura nieruchomości.


Stokado Self Storage

ul. Opolska 178
52-014 Wrocław
Tel. 666030777
NIP: 8992745172
REGON: 022172988

polecam www stokado.pl
Mopper.pl
Witamy!

Sprzątanie to nasza pasja!!! Trudno w to uwierzyć? A jednak.

Znając oczekiwania klienta i mając jasno wyznaczony cel potrafimy doprowadzić do porządku...

Produkty żywnościowe
Podstawą dobrego i zdrowego jedzenia jest właściwe obchodzenie się z produktami spożywczymi. Kategorycznie nie wolno dopuszczać do sytuacji, aby źle przechowywać wszelkiego rodzaju produkty. Nie można ich narazić na psucie się i gnicie, ponieważ sprzyja to rozwojowi szkodliwych...
Mopper wynajmuje firmę remontową
Jako fachowe studio dekoratorskie, realizujemy oczekiwania naszych klientów, którzy przybywają do nas po inspirację i koncepcje. Wsłuchując się w wymogi naszych zleceniodawców, formułujemy z nimi każdy detal określonego pomieszczenia mieszkalnego. Integrujemy tradycję z...